З ініціативи голови громади Ігнатія Сергієнка 3 грудня група в складі директорів, кухарів навчальних закладів громади та представників відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради відвідала з робочим візитом Білозірську громаду Черкас

Дата: 06.12.2021 07:54

Метою поїздки було вивчення досвіду роботи їдалень закладів освіти цієї громади з впровадження нової системи харчування та використання меню за рецептами Євгена Клопотенка.

Делегацію від нашої громади привітно зустріли очільник Білозірської громади Володимир Міцук, директор Білозірського ліцею Світлана Петренко та її заступники.

Члени робочої групи відвідали оновлений харчоблок, поспілкувалися з працівниками їдальні ліцею, які поділилися досвідом приготування смачних і корисних страв, а також пригостили ними.

Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю щодо впровадження реформи шкільного харчування та забезпечення дітей збалансованим здоровим харчуванням.