4 грудня вчителі фізичної культури навчальних закладів громади та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради Ольга Бабкова взяли участь в роботі форуму-виставки « Здорові діти- здорова нація.

Дата: 05.12.2021 07:56

Інновації в фізичній культурі», який відбувся в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Захід проводився з метою пошуку інноваційних рішень у сфері фізичної підготовки школярів, підвищення обізнаності щодо впровадження реформи “Нова українська школа” в галузі фізичної культури, реалізації програми Президента України “Здорова Україна”, співпраці з активними парками, громадами, знайомства з методами відбору якісного спортивного інвентарю, обладнання.

Учасники були присутніми на панельних дискусіях, практичних майстер-класах, спортивному фестивалі школярів “Джуніор3”, а також виставці спортивного інвентарю та обладнання.

Наші вчителі дізналися багато нового і корисного щодо запровадження нової модельної програми з фізичної культури і будуть застосовувати здобуті знання в своїй роботі.