З 25 жовтня по 22 листопада на Київщині відбулося свято танцю — IV(дистанційний) обласний фестиваль народної хореографії “Танець — Душа Народу”.

Дата: 08.12.2021 19:40

В даному заході взяли участь 35 колективів, серед них і хореографічний  ансамбль “Едельвейс” Медвинського СБК.

Приємно відзначити, що за високу хореографічну майстерність, продемонстровану під час виконання танцювальної композиції “Палітра осені”, ансамбль нагороджений Дипломом ІІІ ступеня в номінації “Дитяча хореографія” (ІІ В).

А керівник хореографічного ансамблю “Едельвейс” Галина Мазуренко від організаторів фестивалю отримала Подяку за вагомий внесок у розвиток аматорського хореографічного мистецтва Київщини та пропагування національної ідентичності підростаючого покоління.

Вітаємо учасників ансамблю та їхнього керівника!

Дякуємо за відданість своїй улюбленій справі, збереження самобутності українського танцю та бажаємо нових яскравих перемог!