Двадцять п’ята сесія Медвинської сільської ради VIII скликання, пленарне засідання якої відбудеться 21 грудня 2021 року о 15.00 в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури за адресою: с. Медвин, вул. О.Василенка, 3

Дата: 10.12.2021 16:42

На розгляд двадцять п’ятої сесії внесені такі питання:

1. Про місцевий бюджет Медвинської сільської територіальної громади на 2022 рік
    2. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Медвинської сільської територіальної громади
    3. Про прийняття в комунальну власність Медвинської територіальної громади земельної ділянки
    4. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради у новій редакції
    5. Про затвердження  Програми відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Медвинською сільською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2022-2024 роки
    6. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посади керівників  закладів культури, які належать до комунальної власності Медвинської сільської ради
    7. Внесення доповнень до Програми профілактики злочинності та підтримки діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території Медвинської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від  19.03.2021 року № 128 -08-VІIІ
    8. Про внесення доповнень до рішення сільської ради від 20.11.2021 № 09-01-VIІІ «Про затвердження старост»
    9. Про затвердження фінансового плану комунального  некомерційного підприємства «Медвинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Медвинської сільської ради на 2022 рік
    10. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Медвин -інвест» Медвинської сільської ради на 2022 рік
    11. Про затвердження  штатного розпису Медвинської сільської ради  на 2021 рік (в новій редакції)
    12. Про затвердження структури виконавчих органів Медвинської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів та затвердження штатного розпису Медвинської сільської ради на 2022 рік
    13. Про умови оплати праці Медвинського сільського голови на 2022 рік
    14. Про затвердження плану роботи Медвинської сільської ради на 2022 рік
    15. Про надання матеріальної допомоги жителям громади із сільського бюджету
    16.  Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Медвин вулиця Шевченка, від КТП-82, провулок Набережний від КТП-292 Білоцерківського району, Київської області».
    17. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Софійка вулиця Софіївська, від КТП-194 Білоцерківського району, Київської області».
    18. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Медвин вулиця Першотравнева, від КТП-187 Білоцерківського району, Київської області»
    19. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Медвин вулиця Миколія, вулиця Першотравнева, від КТП-153 Білоцерківського району, Київської області»
    20. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Коряківка вулиця Перемоги, вул.Лугова, провулок Степовий від КТП-108 Білоцерківського району Київської області»
    21.  Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Коряківка вулиця Перемоги, від КТП-107 Білоцерківського району Київської області»
    22.  Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в населеному пункті с. Закутинці вулиця Марка Вовчка, провулок Сошенка від КТП-177 Білоцерківського району Київської області»
    23. Врегулювання земельних питань.