Рішення сесії №32-02-VIII «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік»

Дата: 16.12.2021 19:39

На виконання статей 7,13 та 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постійна комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності і етики та місцевої згуртованості, сільська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити план з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік(додається). 2. В п’ятиденний строк після його затвердження секретарю сільської ради Огнистій Л.В. оприлюднити план, шляхом розміщення на офіційному сайті Медвинської сільської ради.

ВІДКРИТИ