За доброю традицією, напередодні Дня святого Миколая до Медвинського БК завітали діти з усієї громади.

Дата: 20.12.2021 17:28

Малечу привітно зустрів Святий Миколай та його помічники.

Зі святом всіх присутніх тепло привітав голова громади Ігнатій Сергієнко та побажав дітям зростати здоровими і щасливими на радість батькам і на славу України.

Дітвора весело розважалася: танцювали, співали, брали участь в різноманітних конкурсах.

А також, за підтримки Медвинської сільської ради, дітки отримали солодкі подарунки від помічників Святого Миколая.

Дякуємо всім, хто брав участь в підготовці, організації та проведенні чудового свята.

Тож нехай це свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями, а святий Миколай принесе у наші домівки мир, добро, радість та любов