З давніх часів в Україні було прийнято 13 січня збиратися компаніями, перевдягатися в костюми, «водити  козу» та вітати з новорічними святами.

Дата: 14.01.2022 20:08

Ось і працівники культури та учасники художньої самодіяльності Медвинського СБК зберігають і продовжують віковічні традиції українського народу.

Веселими піснями, колядками та щедрівками вони привітали працівників установ та закладів с.Медвин з новорічними та різдвяними святами.

Особливо тепло учасників театралізованого дійства зустріли  дідусі та бабусі в Центрі надання соціальних послуг, які з радістю співали колядки та щедрівки разом з гостями.

Працівники культури подарували всім масу позитивних емоцій та святкове занурення у світ традицій українського народу.