Засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв'язку та сфери послуг відбудеться 26.01.2022 року о 15-00 в приміщенні Будинку культури с. Медвин.

Дата: 25.01.2022 08:45

Порядок денний:

1) Про передачу майна комунальної власності Медвинської територіальної громади в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради.

2) Про передачу майна комунальної власності Медвинської територіальної громади в оперативне управління відділу культури та туризму Медвинської сільської ради.

3) Про передачу майна комунальної власності Медвинської територіальної громади в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству Медвинської сільської ради "Медвинська амбулаторія

загальної практики-сімейної медицини".

4) Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності, включеного до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності для передачі в оренду без проведення аукціону.