27 січня в Україні й усьому світі відзначають Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту.

Дата: 27.01.2022 17:19

Голокост — це злочин проти людства, страшна трагедія в історії єврейського народу та представників інших національностей у роки Другої світової війни.

У цей день скорботи ми повинні пам'ятати про мільйони безневинних дітей, жінок і чоловіків, які були замордовані і розстріляні, спалені в печах крематоріїв, померли від голоду та знущань в концентраційних таборах.

Адже тільки усвідомлюючи майбутнє, можна розраховувати на мир та єдність в майбутньому.

Символом Голокосту в Україні став розстріл близько ста тисяч людей, більшість із яких були євреями, у Бабиному Яру.

Загальна кількість загиблих українських євреїв можна оцінити в 1,8 млн. чол. У цілому Україна втратила близько 70% довоєнного єврейського населення.

Подібним злочинам проти людства не має терміну дії і виправдання.

Подібне ніколи не повинно повторитися.

Схилімо голови в скорботі...

Хай світла пам'ять про жертв Голокосту живе в наших серцях.