Служба у справах дітей Медвинської сільської ради повідомляє,

Дата: 27.01.2022 17:23

що протягом поточного тижня працівниками відділу спільно з практикантами Богуславського гуманітарного фахового коледжу по територіальності громади проведено обстеження умов проживання трьох сімей в с. Медвин та Закутинці., у яких виховується дванадцять неповнолітніх дітей.

З батьками проведено роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей, створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей.

Крім того законним представникам дітей повідомлено про настання можливих наслідків адміністративного впливу в разі неналежного виконання батьківських обов’язків відповідно до ст.ст. 184, 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Роз’яснено ст. 164 Сімейного кодексу України стосовно підстав позбавлення батьківських прав.

За результатами обстеження складено акти обстежень умов проживання сімей.