Виклики екстрених служб - не жарт

Дата: 07.06.2022 21:33

Сьогодні, 07 червня 2022 року, відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Медвинської сільської ради.

На засіданні було розглянуто 9 адміністративних протоколів та прийнято відповідні рішення. Зокрема:

-2 справи про адміністративне правопорушення за спалювання листя та сухої трави;

-7 справ про завідомо неправдивий виклик аварійно-рятувальних формувань.

-Притягнуто 3-х осіб до адміністративної відповідальності. На правопорушників накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 10 768 грн.

Порушники повинні протягом 15 діб сплатити штрафи, далі - сума штрафу подвоюється. В разі несплати, матеріали буде направлено в органи державної виконавчої служби та стягнуто в ході примусового виконання.

Закликаємо жителів громади бути відповідальними та свідомими, неухильного дотримуватися законів України, не порушувати правил правопорядку та благоустрою.

Перед зверненням на гарячі лінії екстрених служб, зокрема, поліції («102»), подумайте, чи відповідає інформація дійсності.

-Пам’ятайте, що мінімальний штраф за неправдивий виклик – від 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн.)!

Відволікаючись на хибний виклик, правоохоронці, медики чи рятівники можуть вчасно не прибути туди, де насправді потрібна їх допомога.