Історія молодого спеціаліста

Дата: 13.06.2022 17:20

Як ми вже неодноразово повідомляли, голова Медвинської ТГ Ігнатій Сергієнко постійно наголошує про те, що прагне, щоб наша громада була серед 20-ки кращих громад України, тому робота з молоддю та молодими спеціалістами - один з головних напрямків роботи Медвинської сільської ради.

Підтвердження цих слів — історія молодого спеціаліста, але вже шанованого в громаді лікаря — Людмили Вергуляцької.

Закінчивши навчання в НМУ ім.О.О.Богомольця, вона з 01.09.2021 року розпочала свій лікарський шлях у Медвинській амбулаторії на посаді лікаря-педіатра.

Медвинська СР надала кошти на подальше навчання  молодої лікарки у НУОЗ України імені П.Л.Шупика за спеціальністю "Лікар загальної практики – сімейна медицина", а також надала службове житло у с. Медвин.

З 01 червня 2022 року Людмила Вергуляцька працює на посаді сімейного лікаря у КНП «Медвинська АЗПСМ».

Людмилі Василівні ми бажаємо подальших успіхів в професійній діяльності та хочемо бачити в нашій громаді побільше молодих та енергійних спеціалістів, фахівців своєї справи.

А громада зробить все належне, щоб вони почували себе комфортно і змогли реалізувати свої плани.

Пресс-центр Медвинської ТГ