До УВАГИ МОЛОДИХ та МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ!!!

Дата: 05.07.2022 22:03
Кількість переглядів: 1994

З 05 липня 2022 року в нашій громаді затверджена та вступила в дію «Програма підтримки збільшення народжуваності на території Медвинської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки», основною метою якої є заохочування народжуваності на території громади шляхом надання сім'ї адресної допомоги при народженні дитини.

Така допомога буде надаватися батькам, які зареєстровані і постійно проживають на території населених пунктів Медвинської ТГ, щорічно впродовж 3-х років, якщо вони звернуться із заявою до Медвинської сільської ради протягом 6-місячного терміну з дня народження (усиновлення) дитини.

При наданні відповідних документів здійснюються наступні виплати:

- при народженні/усиновленні першої дитини – в розмірі 3,0 прожиткового мінімуму від 6300 грн.);

- при народженні/усиновленні другої та наступних дітей – від 4,0 прожиткового мінімуму (від 8400 грн.).

При внесенні змін до бюджету громади у липні 2022 року буде передбачено кошти на реалізацію даної Програми (в розмірі 140 тис. грн.).

Виплата такої допомоги за кошти місцевого бюджету -це започаткування комплексної підтримки, яка позитивно вплине на демографічну ситуацію в громаді.

До речі, з 1 січня 2022 року вже 10 сімей отримали свідоцтво про народження дитини і можуть подати заяву на отримання грошової підтримки від Медвинської сільської ради.

Отже, дбаємо про майбутнє нашої громади, про її нових маленьких жителів, адже діти - наша гордість і наша надія!