Підготовка фахівців для медичних закладів громади за рахунок коштів місцевого бюджету

Дата: 07.07.2022 07:02

Забезпечення жителів громади доступними та якісними медичними послугами - одне з головних завдань Медвинської ТГ.

З цією метою 01 липня 2022року на сесії Медвинської сільської ради затверджена Програма підготовки медичних кадрів для закладів охорони здоров’я Медвинської територіальної громади на 2022-2026 рік.

Ця програма передбачає підготовку фахівців для медичних закладів громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

Тобто, випускники навчальних закладів громади можуть отримати направлення на навчання за рішенням виконавчого комітету Медвинської сільської ради на підставі рішення медичної ради КНП «Медвинська АЗПСМ» Медвинської сільської ради за обумовленою спеціальністю.

Після закінчення навчання, включаючи інтернатуру, спеціаліст повинен буде, згідно договору, пропрацювати 5 років в медичних закладах громади.

В сільському бюджеті щорічно передбачаються кошти на навчання 2 студентів, а орієнтовний обсяг фінансування складає 320,0 тис. грн:

- 2022р. - 30.0 тис. грн;

- 2023р. - 65,0 тис. гр.;

- 2024р. - 70.0 тис. грн.;

- 2025р. - 75.0 тис. грн.;

- 2026р. - 80 тис. грн.

Прийняття цієї Програми — ще одне свідчення того, що громада працює на перспективу і робить для цього конкретні справи.

Отож, запрошуємо енергійних, цілеспрямованих молодих людей, які мріють про професію медика, отримати направлення на навчання та в майбутньому дбати про здоров'я жителів нашої громади!