20 серпня в с.Медвин відбулася культурно- мистецька подія історичного значення під гаслом «Пам'ять - це зброя!» – відзначення 102-ї річниці Медвинського повстання.

Дата: 22.08.2022 18:31

Біля будівлі колишньої Міністерської школи зібралося багато медвинців та гостей нашого села, які бережуть пам'ять про цю важливу подію.

Організатор і ведуча заходу Марина Гогуля та гості з Національного інституту пам'яті розповіли присутнім цікаві фактами подій тих часів,бажаючі мали змогу ознайомитися з фотовиставкою та книжковою виставкою відповідної тематики, а також зробити яскраві знімки в фотозоні, оформленій в українському стилі.

Для найменших учасників зібрання були організовані майстер-класи, інтерактивна казка. Дітки грали в українські народні ігри та виготовляли листівки нашим захисникам.

Відбувся також благодійний ярмарок, зібрані кошти з якого підуть на потреби наших військових.

Звучали патріотичні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності Медвинського СБК та бард-бандуриста Святослав Силенка.

Дякуємо всім організаторам та учасникам за змістовниий та пізнавальний захід.

Ми всі пам’ятаємо якою ціною здобувалася воля та незалежність нашої держави і нинішнє покоління разом зі сподвижниками тих часів, продовжує йти шляхом боротьби і обов'язково переможе.

Адже, дійсно, пам'ять - це зброя!