ЦНАП Медвинської сільської ради інформує!!!

Дата: 28.10.2022 15:28

З жовтня 2022 року змінився порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Зміни передбачають державну компенсацію за житлово-комунальні послуги тим, хто безоплатно прихистив внутрішньо переміщених осіб із тимчасово оточених (блокованих) територій чи зон проведення воєнних (бойових) дій.

Власники житла, що розмістили у себе ВПО, отримуватимуть 900 гривень (замість 450) за кожну таку особу на місяць.

Важливо, що при нарахуванні субсидій згадана компенсація не буде обчислюватися як отриманий дохід.

У разі розміщення переселенців, що перемістилися після 24 лютого з областей, які наразі не перебувають в оточенні або в них не проводяться активні бойові дії, компенсація надається лише за вересень 2022 року.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном ЦНАП 067 110 30 67