До уваги внутрішньо переміщених осіб 20.04.2023

Дата: 20.04.2023 14:59

Ми розуміємо, якою важливою була допомога внутрішньо переміщеним особам в перші місяці після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України та доклали всіх зусиль, щоб забезпечити їх продуктовими наборами, засобами гігієни та іншими необхідними речами.

Волонтерським штабом Медвинської сільської ради та КУ «Центр надання соціальної допомоги» з початку повномасштабної війни видано більш як 5 тисяч пакунків допомоги переселенцям. За період з березня 2022 по березень 2023 року надано допомогу більше ніж 1 320 внутрішньо переміщеним особам. Для надання продуктових наборів був розроблений ефективний механізм підтримки.

Однак, у зв'язку з покращенням ситуації на території Київської області, зменшенням загрози для функціонування продуктових магазинів, відновленням належного транспортного сполучення, у квітні 2023 року було припинено видачу продуктових наборів ВПО по заявках.

На разі, держава продовжує підтримувати внутрішньо переміщених осіб, надаючи їм щомісячну допомогу. Соціальні служби громади продовжують працювати, забезпечуючи всім необхідним підопічних. Найближчим часом також буде розроблено Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2025 роки. Головною метою Програми є сприяння подальшій інтеграції ВПО, забезпечення повного доступу до адміністративних, соціальних, культурних та інших послуг, а також створення умов для розвитку потенціалу та посилення їх спроможності в громаді.

У разі потреби ви можете звернутись по наступним питанням:

• по питанням тимчасового проживання та надання соціальних послуг -  КУ «ЦНСП». Чепіга Тетяна Вікторівна, тел. 067 953 11 91;
  • по питанням службаи у справах дітей - Шостак Крістіна Петрівна, тел. 098 619 63 03;
  • по питанням працевлаштування по програмі «Суспільно корисні роботи» - КП Медвин інвест, тел. 097 500 55 25;
  • по питанням відповідального по роботі з ВПО Медвинської сільської ради - Косяк Оксана Юріївна, тел. 097 171 25 21;
  • по питанням правопорядку - поліцейський громади Шапошніков Сергій Сергійович, тел. 098 579 78 28;

Також ви можете отримувати інформацію з  офіційних сторінок Медвинської сільської ради:

Фейсбук: https://www.facebook.com/medvynotg,

Офіційної сторінки: https://medvyn-gromada.gov.ua .

Телеграм канал: https://t.me/medvyn

В разі надходження благодійних продуктових наборів від волонтерських організацій, про видачу їх вас буде повідомлено на вищезазначених ресурсах.

Волонтерський штаб