Збір пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Медвинської ТГ

Дата: 01.05.2023 22:21

На засіданні виконавчого комітету Медвинської сільської ради, яке відбулося 4 квітня, прийнято рішення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Медвинської ТГ та демонтажу елементів, які відображають радянські та російські історичні наративи на пам'ятниках.

Протягом 3-х тижнів: з 10 квітня по 01 травня 2023 року, тривав збір пропозицій від жителів громади щодо нових назв вулиць, які визначені до перейменування робочою групою, а саме:

с. Бране Поле: вул.30-річчя Перемоги;
с. Медвин: вулиці Воробйова, Першотравнева, 1-й провулок Першотравневий, 2-й провулок Першотравневий;
с. Побережка: вулиця Пушкіна;
с. Щербашинці:вулиці 9 Травня, Чкалова, Пушкіна, Ватутіна, провулок Горького.

Збір пропозицій проводився шляхом електронного опитування з можливістю додавання нових запропонованих назв.

Результати збору пропозицій