Дата: 12.10.2023 08:33

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Медвинської сільської ради № 284-16-VIIІ від 09 липня 2021 року  «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року».

2. Назва виконавця заходів відстеження:

Сектор економічного розвитку, інвестицій та сільського господарства Медвинської сільської ради.

3. Цілі прийняття акта:

Даний регуляторний акт спрямований на:

- забезпечення дотримання вимог діючого законодавства

- забезпечення відповідних надходжень до бюджету територіальної громади;

4. Строк виконання заходів з відстеження:

Відстеження проводилось з 01.09.2023 по 30.09.2023 – не більше 45 днів.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне):

Проводилося повторне відстеження регуляторного акту.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для проведення відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Результат дії даного регуляторного акта відстежувався методом аналізу звітних даних, отриманих від Головного управління ДПС у Київській області.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Аналіз статистичних даних, отриманих від Головного управління ДПС у Київській області. Для відстеження результативності даного регуляторного акту обрано наступні показники:

- кількість платників, які сплачували податок у звітному році;

- обсяги надходжень до бюджету Медвинської сільської ради від сплати туристичного збору

Сума коштів , яка надійшла до місцевого бюджету Медвинської сільської ради від сплати туристичного збору за 2022 рік складає нуль гривень, нуль копійок.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Рішення Медвинської сільської ради № 284-16-VIIІ від 09 липня 2021року  «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року» -відповідає вимогам Податкового кодексу України.

Даний регуляторний акт не потребує перегляду.

Контроль за виконанням вимог регуляторного акту покладено на Постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Медвинський сільський голова                                         Ігнатій СЕРГІЄНКО

ЗВІТ ЗАВАНТАЖИТИ