Дата: 12.10.2023 08:36

1. Назва регуляторного акта:

Рішення Медвинської сільської ради № 285-16-VIIІ від 09 липня 2021 року «Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року».

2. Виконавець заходів з відстеження:

Сектор економічного розвитку, інвестицій та сільського господарства Медвинської сільської ради.

3. Цілі прийняття акта:

Даний регуляторний акт спрямований на:

- забезпечення дотримання вимог законодавства України;

- встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів;

- забезпечення відповідних надходжень до місцевого бюджету.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

Відстеження результативності цього регуляторного акту здійснювалося з 01.09.2023 по 30.09.2023 – не більше 45 днів.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне):

Проводилося повторне відстеження регуляторного акту.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Методом одержання результатів відстеження є статистичний метод.

Аналіз статистичних даних, отриманих від Головного управління ДПС у Київській області. Для відстеження результативності даного регуляторного акту обрано наступні показники:

- кількість платників, які сплачували податок у звітному році;

- обсяги надходжень до бюджету Медвинської сільської ради.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Аналіз надходжень збору за місця для паркування транспортних засобів від фізичних та юридичних осіб, що організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності проекту регуляторного акта:

- кількість платників, які сплачували податок у звітному році;

- обсяги надходжень до бюджету Медвинської сільської ради від сплати туристичного збору

Сума коштів, яка надійшла до місцевого бюджету Медвинської сільської ради від збору за місця для паркування транспортних засобів на території Медвинської сільської ради за 2022 рік складає нуль гривень, нуль копійок.

9. Оцінка ступеня досягнення визначених цілей:

Проведене відстеження свідчить, що впроваджений регуляторний акт - рішення Медвинської сільської ради № 285-16-VIIІ від 09 липня 2021 року «Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року» відповідає вимогам Податкового кодексу України.

Інформування суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту відбулося шляхом його опублікування на офіційному веб-сайті Медвинської сільської ради в розділі «Регуляторна діяльність».

Даний регуляторний акт не потребує перегляду.

Контроль за виконанням вимог регуляторного акту покладено на Постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Медвинський сільський голова                                         Ігнатій СЕРГІЄНКО

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ