Дата: 12.10.2023 08:38

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Рішення Медвинської сільської ради № 286-16-VIIІ від 09 липня 2021року           «Про затвердження Положення про встановлення транспортного податку для фізичних та юридичних осіб на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року».

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Сектор економічного розвитку, інвестицій та сільського господарства Медвинської сільської ради.

3. Цілі прийняття акту:

Даний регуляторний акт спрямований на:

- забезпечення дотримання вимог Податкового кодексу України;

- встановлення ставки податку  на майно, в частині транспортного податку, на території Медвинської сільської ради;

- забезпечення відповідних надходжень до бюджету територіальної громади;

- отримання додаткового фінансового ресурсу для вирішення соціально-економічних питань розвитку громади;

- фінансування бюджетної сфери в галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального та дорожнього господарства, транспорту тощо.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

Відстеження результативності цього регуляторного акту здійснювалося з 01.09.2023 по 30.09.2023 – не більше 45 днів.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне):

Проводилося повторне відстеження регуляторного акту.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Методом одержання результатів відстеження є статистичний метод.

Аналіз статистичних даних, отриманих від Головного управління ДПС у Київській області. Для відстеження результативності даного регуляторного акту обрано наступні показники:

- кількість платників, які сплачували податок у звітному році;

- обсяги надходжень до бюджету Медвинської сільської ради податку на майно, в частині транспортного податку.

7. Дані або припущення, на основі яких відстежувалася результативність а також способи одержання даних

Повторне відстеження результативності рішення Медвинської сільської ради № 286-16-VIIІ від 09 липня 2021року «Про затвердження Положення про встановлення транспортного податку для фізичних та юридичних осіб на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року». здійснювалося шляхом аналізу даних Головного управління ДПС в Київській області. Для відстеження результативності даного регуляторного акту обрано наступні показники:

- кількість платників, які сплачували податок у звітному році;

- обсяги надходжень до бюджету ТГ.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту

Відстеження результативності регуляторного акту здійснюється у встановленому законодавством порядку за  кількісними і якісними показниками з використанням статистичного метода  одержання результатів відстеження.

Показники результативності

Станом на 01.01.2022

Станом на 01.01.2023

Відхилення

+/-

1. кількість платників податку, в т.ч.:

- юридичні особи

- фізичні особи

1

0

2. Сума надходжень до бюджету ТГ від сплати податку (всього,  тис. грн.), в т.ч.:

8.33

25.0

16.67

- юридичними особами

- фізичними особами

8.33

25.0

16.67

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей

Проведене відстеження свідчить, що впроваджений регуляторний акт - рішення Медвинської сільської ради № 286-16-VIIІ від 09 липня 2021року           «Про затвердження Положення про встановлення транспортного податку для фізичних та юридичних осіб на території Медвинської сільської територіальної громади з 2022 року» відповідає вимогам Податкового кодексу Украї ни та поставленим цілям.

Даний регуляторний акт не потребує перегляду.

Контроль за виконанням вимог регуляторного акту покладено на Постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Медвинський сільський голова                                         Ігнатій СЕРГІЄНКО

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ