06 жовтня в КЗ «Медвинська публічна бібліотека» відбулася творча зустріч з нашим відомим земляком – поетом, диригентом, народним артистом України, заслуженим діячем мистецтв України Василенком Василем Яковичем.

Дата: 06.10.2023 20:49

На зустріч зібралися прихильники таланту поета, які з цікавістю слухали його розповідь про творчий шлях та насолоджувалися віршами митця.

Учениця Медвинського ліцею Анастасія Сінельник прочитала вірш поета.

Зустріч відбулася в надзвичайно теплій та дружній атмосфері, позитивні емоції переповнювали кожного.

Василь Якович презентував бібліотекам громади та Медвинському ліцею свої поетичні збірки «Тотоха» та «На берегах Хороброї».

А також подарував 2 рідкісні примірники книги Миколи Аркаса «Катерина», виданої в Нью-Йорку в 1960 році.

Дякуємо нашому видатному односельцю за можливість поринути в світ поезії та доторкнутися до прекрасного.

З повагою

Лідія Рибченко, т.в.о. завідувача в КЗ «Медвинська публічна бібліотека»Фото без опису

БІЛЬШЕ ФОТО