УВАГА! З 2024 року змінений Порядок надання матеріальної допомоги жителям Медвинської сільської ТГ, які перебувають у складному матеріальному становищі.

Дата: 10.01.2024 12:55

Матеріальна допомога надається жителям громади або членам їх родин, які потрапили в тривалу екстремальну ситуацію (стихійне лихо, пожежа, тривалої (понад 3 місяці) хвороби (перелік захворювань є вичерпним та зазначений в додатку до Порядку), потреба у проведенні дороговартісної операції (вартість операції становить понад 30 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, встановленого Законом України про Державний бюджет на поточний рік).
Допомога надається сім’ї не більше ніж один раз на рік.

Матеріальна допомога надається на підставі поданих до відділу надання адміністративних послуг (ЦНАП) заявником документів:

•  у разі потреби виділення коштів на виплату матеріальної допомоги на лікування:

- заяви особи, що її потребує;
- довідку про склад сім’ї;
- довідки про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї, які зареєстровані або проживають за даною адресою за останні шість місяців, що передують місяцю звернення;
- довідку медичного закладу про потребу у лікуванні довготривалої хвороби або довідку медичного закладу про потребу у проведенні операції та вартості операції;
- акту обстеження матеріально-побутових умов заявника;
- копію паспорта;
- копію ідентифікаційного коду ;
- банківський рахунок.

•  у разі потреби виділення матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та іншого характеру:

- заява особи, що її потребує;
- довідку про склад сім’ї;
- довідку відповідних правоохоронних органів, підрозділів Національно поліції України, підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, тощо, яка засвідчує гостру потребу в наданні матеріальної допомоги;
- акту обстежень підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що підтверджують факти надзвичайних ситуацій;
-  копію паспорта;
-  копію ідентифікаційного коду;
-   банківський рахунок.

Подані заявниками документи розглядаються на засіданні комісії з розгляду заяв жителів Медвинської сільської територіальної громади, які перебувають у складному матеріальному становищі.

Розмір матеріальної допомоги визначається виходячи з обставин, що склалися, враховуючи рівень забезпечення сім’ї, в межах сум, виділених в сільському бюджеті на відповідний період, згідно плану асигнувань на реалізацію заходів цільової Програми Медвинської територіальної громади «Турбота».