Медвинська сільська територіальна виборча комісія Білоцерківського району Київської області ПОСТАНОВА 10 год. 00 хв. 16 лютого 2024 року Про розгляд питання призначення проміжних виборів депутата Медвннської сільської ради Білоцерківського району, Ки

Дата: 20.02.2024 08:02

ПОСТАНОВА
10 год. 00 хв.
16 лютого 2024 року
Про розгляд питання призначення проміжних виборів депутата Медвннської сільської ради Білоцерківського району, Київської області.
До Медвннської сільської територіальної виборчої комісії надійшло рішення від Медвннської сільської ради Кдецерківського району, Київської області, щодо припинення повноважень депутата виборчого округу № 3, Медвннської сільської ради Спесивцева Ігоря Петровича.
Розглянувши зазначене рішення, а також питання, щодо можливості призначення проміжних виборів депутата Медвннської сільської ради, територіальна виборча комісія зазначає:
Відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в умовах воєнного стану забороняється проведення, зокрема, виборів до органів місцевого самоврядування. Медвинська сільська територіальна виборча комісія Білоцерківського району, Київської області постановляє:
1.    Питання про призначення проміжних виборів депутата Медвннської сільської ради, розглянути після припинення або скасування воєнного стану.
2.    Копію постанови надіслати до Центральної виборчої комісії.
3.    Копію постанови надіслати до Медвннської сільської ради Білоцерківського району, Київської області.
4.    Постанову оприлюднити на офіційному сайті територіальної виборчої комісії.
Заступник голови    : ;

Медвинської ТВК    /    Наталія НАТОЧІЙ