Медвинська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Медвинської територіальної громади.

Дата: 19.02.2024 17:39

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Медвинської сільської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я сільського голови (Сергієнку І. П.)  за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Медвин, вул. Шевченка,1 та на e-mail: inbox@medvyn-gromada.gov.ua до 27 лютого  2024 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії.

Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Медвинської сільської територіальної громади відбудеться 27.02.2024 р. о 13:00 за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Медвин, вул. О.Василенка, 3.