В Україні запроваджено можливість щодо замовлення витягу з кадастру онлайн з оплатою послуги банківською карткою.

Дата: 14.03.2024 16:09

Щоб замовити витяг з ДЗК онлайн, перейдіть на сайт https://e.land.gov.ua/auth_select

Авторизуйтесь в електронному кабінеті та замовте витяг про земельну ділянку онлайн.

Авторизація відбувається кількома способами:
1. Ідентифікація з використанням ЕЦП/КЕП (Електронний ключ).
2. За допомогою входу в ID.GOV.UA (Дія).
3. Ідентифікація з використанням BankID НБУ.
4. Авторизація через Email та пароль.

У кабінеті заходимо в розділ «Відомості ДЗК» → Замовити → Заповнюємо всі поля з зірочкою  →  Відправити → Оплачуєте послугу зручним методом → Завантажити витяг у своєму кабінеті.

За відсутності технічної можливості оформити витяг вдома, ви можете звернутися до відділу надання адміністративних послуг (ЦНАП) і скористатися віддаленим робочим місцем.
Також вам можуть надати професійну консультацію.

У разі подання заяви, яка потребує опрацювання Державним кадастровим реєстратором, про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру та надання відомостей про об’єкти Державного земельного кадастру, що знаходяться на території активних бойових дій або тимчасово окупованій території України, (за виключенням тих заяв, результат виконання яких формується системою автоматично в режимі онлайн) опрацювання такої заяви буде можливим після виключення вищезазначених територій з переліку територій, на яких припиняється доступ користувачів до Державного земельного кадастру, який затверджується наказом Держгеокадастру.