Про скликання п’ятдесят сьомої сесії Медвинської сільської ради

Дата: 01.04.2024 15:59

1. Фото без описуНа розгляд пленарного засідання внені питання:

2.1.      Про внесення змін до рішення Медвинської сільської ради від 26.12.2023 року № 720-54-VІІІ «Про місцевий бюджет Медвинської сільської територіальної громади на 2024 рік»

2.2. Про затвердження Програми підтримки Збройних сил України на 2024 рік

2.3. Про затвердження в новій редакції Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ надання адміністративних послуг Медвинської сільської ради та відділене робоче місце адміністратора

2.4. Про затвердження Положення про пожежно-рятувальний підрозділ Комунального підприємства «Медвин - інвест» Медвинської сільської ради

2.5. Про внесення змін до рішення Медвинської сільської ради від 27.11.2020 № 14-01-VIІІ «Про утворення постійних комісій Медвинської сільської ради VIII скликання та затвердження Положення про них»

2.6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.11.2020 р. № 10-01-VIII «Про утворення виконавчого комітету Медвинської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

2.7. Про умови оплати праці Медвинського сільського голови в 2024 році

2.8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Розгон Марині Олександрівні

2.9. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам

2.10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в межах території Медвинської сільської ради.

3. В порядку інформації на пленарному засіданні 57 сесії сільської ради заслухати:

3.1. Звіт про виконання рішення Медвинської сільської ради від 05.03.2024 № 748-56-VIII «Про підтримку запиту депутата Асєєвої Олександри Павлівни щодо внесення змін в порядок виплати матеріальної допомоги військослужбовцям

3.2. Про результати розгляду постійною комісією з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевої згуртованості Медвинської сільської ради звернення сільського голови щодо додержання депутаткою Аллою Брагіної вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» під час публікування та поширенню в мережі фейсбук інформації.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ