Прийняття рішення про проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу

Дата: 28.04.2024 10:43

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

1. Заява згідно з Додатком 1 Постанова Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право”.
  2. Особа, що має право на пільгу, яка проживає в будинку,
    квартирі менш як 10 років, для підтвердження факту її
    невикористання протягом останніх 10 років подає довідку з
    попереднього місця проживання, що додається до заяви.
  3. У разі коли серед членів сім’ї особи, що має право на пільгу, які проживають і зареєстровані у тому самому будинку, квартирі, є  особи, що мають право на таку саму пільгу, вони також подають заяву до органу виконавчої влади або органу місцевого  самоврядування (при цьому подані заяви розглядаються разом)

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:  Особисто або уповноваженою особою через центр надання адміністративних послуг за місцем постійного проживання і реєстрації

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги: Безоплатно

Строк надання адміністративної послуги: 30 календарних днів