с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Проведення перевірки «Про очищення влади», Поліщук Юрій Андрійович

Дата: 21.05.2024 10:30

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих особами, які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад. Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

П.І.Б

Кандидат на посаду

Дата початку перевірки

Поліщук Юрій Андрійович кандидат на посаду спеціаліст-юрист відділу загальної, організаційної та кадрової роботи 21.05.2024

Файли, що додаються:

- Заява

- Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

- Інформація про результати перевірки