Затвердження проекту землеустрою щодо ведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Дата: 08.06.2024 18:43

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них:

1. Заява
  2. Паспорт громадянина України;
  3. Документи, що посвідчують право власності або користування земельною ділянкою;
  4. Розроблений та належним чином оформлений проект землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельної ділянки з проставленою Державним кадастровим реєстратором позначкою про проведення перевірки електронного документа та внесення відомостей до Державного земельного кадастру (оригінал)
  5. Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (оригінал)

Для юридичної особи додатково подається:

• Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Якщо документи подаються уповноваженою особою, додатково:

• Довіреність;
  • Паспорт громадянина України (уповноваженої особи).

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

У випадку відправлення документів поштовим відправленням, вони мають бути та підписи на них посвідчені у встановленому законом порядку

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно.