Медвинська сільська рада
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Про схвалення Стратегії формування системи повернення з військової служби до цивільного життя на період до 2033 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2025-2027 роках».

Дата: 13.01.2025 18:26
Кількість переглядів: 406


31 грудня 2024 року уряд схвалив Стратегію формування системи повернення з військової служби до цивільного життя на період до 2033 року. Також затверджений операційний план заходів з її реалізації у 2025-2027 роках. 
 
Вона дає старт інституційній реформі щодо формування в Україні системи повернення ветеранів війни з військової служби до цивільного життя. 

Стратегія також сприятиме ефективному державному управлінню у системі супроводу Захисників і Захисниць до цивільного добробуту.

Читати

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних