Новини та оголошення

Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості

З метою забезпечення зайнятості населення шляхом об’єднання зусиль у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць. 26 січня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості Віктора ЛЯННОГО з Головою об’єднаної територіальної громади Медвинської сільської ради Ігнатієм СЕРГІЄНКОМ.У ході зустрічі при підписанні Угоди про співпрацю на 2021 рік обговорені питання організації громадських робіт на території Медвинської ОТГ, працевлаштування шукачів роботи на вільні робочі місця та створення нових. Домовились про проведення спільних робочих зустрічей та організацію заходів розвитку плідної співпраці.

12:33 27.01.2021

Пункти обігріву громадян

До уваги мешканців Медвинської громади! Повідомляємо, що на період сильних морозів створено пункти обігріву громадян. Село Медвин: цілодобово: у Центрі надання соціальних послуг (на території колишньої лікарні, 2 поверх). В селах Побережка, Щербашинці, Дмитренки та Бране Поле - пункти обігріву розміщено в приміщенні сільських рад, час роботи з 8 до 17 години, у вихідні дні: з 17 до 18 години. Село Митаївка: приміщення сільради, час роботи з 8 до 17 години, у вихідні дні: з 16 до 17 години. Село Гута: Клуб, вул.Диченка, з 8 до 17 години, у вихідний з 17 до 18 години. Село Софійка: Клуб, з 8 до 17 години, у вихідні дні: з 17 до 18 години. Село Дібрівка: приміщення бібліотеки, з 12 до 16 години, у вихідні дні з 14 до 15 години.

08:23 18.01.2021

ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ МЕДВИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ІНФОРМУЄ

Шановні громадяни, дотримання положень обмеження протиепідемічних заходів є для кожного обов'язковим. Кафе, бари, ресторани та інші заклади харчування мають право працювати тільки на виніс та на доставку. Під заборону підпадають робота ринків, різдвяні ярмарки, масові заходи .

16:00 15.01.2021

Запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 по 24 січня 2021 року (включно) на території України

- школярі та студенти навчатимуться дистанційно, за винятком дитсадків та спеціальних закладів; - кафе, бари, ресторани та інші заклади харчування працюватимуть тільки навинос та на доставку; - закриються кінотеатри, театри та інші культурні заклади; - закриються розважальні заклади та ТРЦ, де зможуть працювати тільки продуктові магазини та аптеки, ветмагазини; закриються фітнес-зали, басейни, продовольчі і непродовольчі ринки; - припинять роботу різдвяні ярмарки, підпадуть під заборону будь-які масові заходи. Крім того, уряд продовжив дію загальнодержавного карантину з обмеженнями «помаранчевої» зони до 28 лютого 2021 року.

22:20 07.01.2021

Отримання одноразової допомоги (8000) найманими працівниками, які втратили частину зарплати внаслідок посилення карантинних обмежень, та ФОПи, які втратили частину доходу через заборону на повноцінне функціонування

ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

10:39 30.12.2020