Новини та оголошення

Вітаємо з Днем знань

Дорогі діти, вчителі, громада. Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх! Сільський голова Світлана Плаксун

09:46 01.09.2020

Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Медвинської ОТГ

Карантин на території Київської області продовжено до 31 жовтня 2020 року. На території  Медвинської  ОТГ Київської області застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

15:43 31.08.2020

Учбовий процес 2020

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42 затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації освітнього процесу:

13:00 31.08.2020

З Днем села Медвин!

На 19 серпня 2020 р. для тисячолітнього Медвина припадає ряд уро'чистих і ювілейних дат. 500 років першій письмовій згадці про Медвин, 400 років Магдебургському праву в Медвині 100 років Медвинському антибільшовицькому повстанню 1920 р. – це найгероїчніша сторінка в історії села.

09:28 19.08.2020