Новини та оголошення

ЯК ЗАПЛАТИТИ ЗА ГАЗ НЕ ВИХОДЯЧИ ІЗ ДОМУ?

Під час карантину, щоб не ризикувати здоров’ям, споживачі природного газу можуть передавати показники лічильника та сплачувати за газ віддалено онлайн або з мобільних пристроїв.

14:58 02.04.2020

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ НА ТЕ, ЩО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ШАХРАЇ АКТИВІЗУВАЛИ СВОЮ НЕПРАВОМІРНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, - це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 гривень у зв'язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики України.

13:26 31.03.2020

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У М. КИЄВІ ПРОВОДИТЬ КОНКУРС НА ПОСАДИ ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ СЕКТОРУ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ В ГУНП У М. КИЄВІ

Для участі в конкурсі на посаду дільничного офіцера поліції необхідно  пройти за посиланням, ознайомитися з описом запропонованої вакансії та заповнити анкету, після чого проінформувати про подачу анкети за номером телефону вказаним в оголошенні: https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment/process_recruitment&id=3709

13:18 31.03.2020

ІЗ ПРОХАННЯМ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ ДО МЕШКАНЦІВ КИЇВЩИНИ ЗВЕРНУВСЯ ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

У зв’язку із запровадженим Урядом карантином, тимчасово виконуючий обовязки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін звернувся до жителів Київщини, а особливо до пенсіонерів дотримуватися режиму самоізоляції.

21:31 23.03.2020

ДЛЯ ЖИТЕЛІВ КИЇВЩИНИ ФУНКЦІОНУЄ ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Через запроваджений карантин та оголошену в області надзвичайну ситуацію, питання підтримки соціально вразливих категорій населення перебуває на контролі керівництва ОДА. Уряд та облдержадміністрація робить все, аби люди похилого віку та особи з інвалідністю не залишилися самотніми й відчували підтримку.

21:28 23.03.2020