Новини та оголошення

АТ «Ощадбанк» має наміри закрити відділення ТВБВ № 10026/0639 в селі Медвин

Повідомляю Вас про те, що дирекція АТ «Ощадбанк» має наміри закрити відділення ТВБВ № 10026/0639 в селі Медвин, про що було повідомлено мене особисто, як сільського голову, а також Богуславську районну раду та Богуславську райдержадміністрацію.

18:57 04.09.2019

Обухівське управління ГУ ДФС

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що з 01 жовтня 2019 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

18:56 29.08.2019

Повідомлення

ТОВ « ТАС АГРО ЦЕНТР» повідомляє  про те,що з 26.08 по 29.08.2019р. на полях посівів соняшника, які знаходяться На території Медвинської сільської ради планується проведення десшсації із залученням , авіації, препаратом «Скорпіон Форте» (діюча речовина «декват»).

19:50 23.08.2019

З Днем Державного Прапора України

Від імені апарату Медвинської сільської ради, депутатів, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з  Днем Державного Прапора України та  28 річницею незалежності України!

19:33 23.08.2019

«Готуємо дітей до школи»

оголошує благодійну акцію до Дня Знань «Готуємо дітей до школи» та звертається до мешканців громади з проханням допомогти родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

17:31 01.08.2019