Новини та оголошення

Дороги, їх стан

Дороги, їх стан, проведення ремонтних робіт - на сьогоднішній день найбільш обговорювані теми серед жителів нашої громади.  Звучать і подяки, і критика, і занепокоєння, і пропозиції.   Протягом останніх років ремонтні роботи доріг на території громади проводилось не достатньо і, як результат, - більшість з них у незадовільному стані. Тому на даний час за ініціативи сільського голови та переважної більшості депутатського корпусу роботи з облаштування доріг почали проводитися в усіх населених пунктах громади.

16:19 24.09.2021

Отримання дотації за бджолосім’ї

Шановні пасічники! ЦНАП Медвинської сільської ради проводить прийом документів для отримання дотації за бджолосім’ї. Фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, можуть подати заяву в термін до 1 жовтня 2021 року.

18:15 15.09.2021

Обговоренні проекту регуляторного акту-рішення Медвинської сільської ради

Шановні жителі громади! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акту-рішення Медвинської сільської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання ( крім закладів ресторанного господарства) на території Медвинської територіальної громади у визначений час доби».

16:59 15.09.2021

Всесвітній біг миру заради гармонії

Сьогодні 12.09.21р. в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту наша громада мала можливість долучитися до найдовшої у світі міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії». 100 країн 6 континентів 60 000 км.

19:55 12.09.2021