Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

Отримання одноразової допомоги (8000) найманими працівниками, які втратили частину зарплати внаслідок посилення карантинних обмежень, та ФОПи, які втратили частину доходу через заборону на повноцінне функціонування

ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

10:39 30.12.2020

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МЕДВИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ІНФОРМУЄ

Важливо для мешканців громади З 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення райдержадміністрацій втрачають повноваження приймати документи мешканців громади для надання адміністративних послуг соціального характеру. Чинним законодавством передбачено впровадження з 1 січня 2021 року моделі прийому документів для призначення понад 53 видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг, виключно через посадових осіб місцевих громад.

15:17 29.12.2020