МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Новини та оголошення

Благоустрій в населених пунктах громади.

У нашій громаді продовжуються роботи з приведення в належний стан доріг і вулиць у населених пунктах. Одночасно всі проблеми не вирішаться, але  зміни на краще відбуваються кожен день.

13:35 12.10.2021

Благодійний забіг по збору коштів на реконструкцію соціального закладу для наших Життєлюбних Бабусь та Дідусів.

Шановна громадо! Сьогодні в селі Медвин відбувся благодійний забіг по збору коштів на реконструкцію соціального закладу для наших Життєлюбних Бабусь та Дідусів.

21:46 09.10.2021

Благодійний проект дім "Життєлюб" в Медвині

Шановна громадо! У нашій громади і благодійного фонду «Життелюб» є велика мета: на базі Центру надання соціальної допомоги в Медвині створити Будинок Життєлюбів - заклад для повноцінного та комфортного проживання людей старшого віку.

18:47 06.10.2021

До Всесвітнього Дня людей похилого віку

У Центрі надання соціальних послуг до Всесвітнього Дня людей похилого віку відбувся концерт ансамблю «Джерело». Мешканців центру привітав голова громади Ігнатій Сергіенко та заступник голови Олеся Спесивцева. Теплі слова гостей розчулили наших підопічних та викликали бурю емоцій.

10:14 04.10.2021

Бібліотека – храм книги, скарбниця нашої історії і мудрості народу.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в Медвинській центральній бібліотеці зібралися шанувальники книги, щоб привітати з професійним святом бібліотекарів нашої громади, людей, які взяли на себе відповідальність за формування і розвиток людської свідомості, організацію культурного дозвілля та змістовного відпочинку.

14:54 30.09.2021

Дороги, їх стан

Дороги, їх стан, проведення ремонтних робіт - на сьогоднішній день найбільш обговорювані теми серед жителів нашої громади.  Звучать і подяки, і критика, і занепокоєння, і пропозиції.   Протягом останніх років ремонтні роботи доріг на території громади проводилось не достатньо і, як результат, - більшість з них у незадовільному стані. Тому на даний час за ініціативи сільського голови та переважної більшості депутатського корпусу роботи з облаштування доріг почали проводитися в усіх населених пунктах громади.

16:19 24.09.2021