Новини та оголошення

АПАРАТНА НАРАДА

12 квітня 2021 року відбулась щотижнева апаратна наради під головуванням сільського голови Медвинської сільської ради Сергієнка І.П.

19:05 13.04.2021

Рада з питань розвитку туристичної діяльності.

12 квітня 2021 року за сприяння сільського голови Сергієнка І.П. та участі підприємців і представників туристичної галузі, проведено перше засідання ради з питань розвитку туристичної діяльності у нашій громаді.

20:22 12.04.2021

Підготовка до місячника з благоустрою

Шановна громадо! Триває підготовка до місячника з благоустрою, а саме, на сьогоднішній день на потреби Дмитренківського, Щербашенського, Бранепільського, Побережківського округів було придбано та передано раніше замовлений робочий інвентар: фарба, граблі, лопати,  мітли,  сікатори, сапи, сокири, замки, коси, тачки.

17:42 31.03.2021

Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

17:21 29.03.2021

Поліцейський Громади Інформує

Шановні жителі громади!  На сьогоднішній день дуже поширене поняття, як “шахрайство”, тому поліцейський офіцер громади просить взяти до уваги таку ВАЖЛИВУ інформацію:  -Телефонне шахрайство – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші. - Що потрібно шахраю?                      -Реквізити платіжної картки -Паролі, коди банків та мобільних операторів -Кодові слова -Зняти ліміти з картки жертви Або переконати жертву здійснити переказ коштів на свою користь.

10:41 26.03.2021

Робоча зустріч начальника сектору ЖКГ та Благоустрою громади Митяя М.В. з керівником підрядної організації Бондаренком Є.В. та старостами сіл

Шановні жителі громади! Як відомо, світло - це життя, світло - це радість, тому з початком нового тижня інтенсивно взялися до роботи, а саме: відбулася зустріч начальника сектору ЖКГ та Благоустрою громади Митяя М.В. з керівником підрядної організації Бондаренком Є.В. та старостами сіл;

21:27 22.03.2021