Новини та оголошення

Роботи тижня!

Шановні жителі громади! По закінченню робочого тижня хочемо з вами поділитися приємними новинами та результатами роботи: - закінчилися роботи по водовідведенню в с. Медвин по вул. Набережна;

15:58 02.07.2021

У зв'язку зі спекотними погодними умовами

Шановні жителі громади! Нарешті й до нас прийшло справжнє літо. Та літня спека спричиняє дискомфорт, виснажує і може нашкодити здоров’ю. Як боротися із перегрівом у спекотні дні, перебуваючи вдома, в офісі, в транспорті, на вулиці?

22:42 24.06.2021

Безпечні канікули.

Минув останній дзвоник у школі та розпочались канікули. Поліцейський громади Куделя Артур Олександрович наголошує: “Пам’ятайте, що літні канікули – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах”.

11:48 20.06.2021

З Днем Фермера

Шановні фермери нашої громади! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

15:37 19.06.2021

З Днем медика

Шановні медики, Ви - ангели в білих халатах, у Ваших руках здоров'я і життя людей.

15:35 19.06.2021

Мотокоси для благоустрою громади

З настанням тепла території нашої громади досить часто необхідно очищати від заростей і трави. Для полегшення та прискорення цієї справи, а також з метою забезпечення благоустрою було придбано мотокоси та запасні частини до них.

15:27 15.06.2021

Новому Центру надання адміністративних послуг у Медвинській громаді БУТИ !!!

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету і Медвинська громада, одна з 24 громад усієї України, які отримають фінансування для будівництва ЦНАПу вже цього року. Усіх же громад в Україні більше 1400! Згідно з проектом будівництва, сучасний та просторий Центр надання адміністративних послуг площею 120 кв. м., планується побудувати до кінця 2021 року. Будівництво сучасного ЦНАПу стало можливим завдяки співпраці багатьох людей, і це є черговий крок у розвитку нашої громади.

15:25 11.06.2021