Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

Вибори депутатів Медвинської сільської ради по Побережківському та Щербашенському виборчих округах

Медвинська територіальна виборча комісія повідомляє, що подання кандидатів в депутати по Побережківському та Щербашенському виборчих округах закінчується 25 лютого 2021 року о 24 год. Документи приймаються за адресою: с.Медвин, вул. О.Василенка, 3 Постанова додається.

16:59 24.02.2021

Графік руху автобусів "МЕРЕЖА-АВТО"

УВАГА! Починаючи з 16-02-2021р автобусні рейси «Мережа-Авто» будуть виконуватися згідно діючого розкладу руху при умові, що погодні умови знову не погіршаться.

12:27 15.02.2021

Повідомлення стосовно погодних умов та розчищення доріг

Шановна громадо! У зв’язку зі складними погодними умовами-постійним сильним вітром і сніговими переметами, просимо  утриматись від поїздок автотранспортом. Техніка не встигає чистити дороги, які відразу засипає снігом.

16:40 13.02.2021

Звіт про очищення доріг від снігу 29.01.21

Шановна громадо ! 1. Сьогодні на гарячу лінію отримали 57 дзвінків з повідомленнями про потребу очищення вулиць.  2. На території громади працювала наступна техніка:  трактори КП «Медвин-Інвест», Тас-Агро та Добробут-Плюс.  3. Завтра один трактор буде працювати в Медвині, Дібрівці,а один в Щербашинці-Гута-Коряківка-Дмитренки.

19:09 29.01.2021

Очищення вулиць від снігу

Шановна громадо! Тимчасово виконуючий обов‘язки завідувача сектору ЖКГ та благоустрою, депутат Медвинської громади, Митяй Михайло Васильович отримав сьогодні більше 200 дзвінків з заявками по очищенню вулиць!

22:32 28.01.2021