Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

Увага! Обробка посівів соняшника із застосуванням хімічних засобів захисту рослин.

Шановні жителі Медвинської ТГ! Повідомляємо, що в адмінмежах с. Медвин агропідприємством ВП «Моринці» ТОВ НВФ «Урожай» на земельній ділянці площею 18 га, яка межує з населеним пунктом Митаївка буде проведено обробку посівів соняшника із застосуванням хімічних засобів захисту рослин.

20:37 13.07.2021

Увага! Запрошуємо підприємців та представників громадськості до Робочої групи з розробки стратегії розвитку Медвинської сільської територіальної громади на 2022 – 2027 роки.

Участь можуть взяти: представники громадськості та бізнесу населених пунктів Медвинської територіальної громади.

09:05 13.07.2021

Засідання сімнадцятої позачергової сесії Медвинської сільської ради VIII скликання 14 липня 2021 року о 9.00 в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури за адресою: с. Медвин, вул. О.Василенка

На розгляд сімнадцятої позачергової сесії внесені такі питання: 1. Про внесення змін до рішення Медвинської сільської ради від 22.12.2020 р. № 31-02-УШ "Про місцевий бюджет Медвинської сільської територіальної громади на 2021 рік"

18:14 09.07.2021

Роботи тижня!

Шановні жителі громади! По закінченню робочого тижня хочемо з вами поділитися приємними новинами та результатами роботи: - закінчилися роботи по водовідведенню в с. Медвин по вул. Набережна;

15:58 02.07.2021