МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Новини та оголошення

Всеукраїнський форум «Безпечна громада»

4 листопада голова громади Ігнатій Сергієнко прийняв участь у роботі Всеукраїнського форуму «Безпечна громада», на якому розглядалися питання впровадження нових проектів безпеки громад.

19:29 05.11.2021

Засідання постійних комісій

1. Засідання постійної комісії з  питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам?яток, історичного середовища та благоустрою відбудеться 08.11.2021 року о 13:00 в Будинку культури с. Медвин.

18:43 04.11.2021

Обмін досвідом — запорука успішного розвитку громади

За сприяння першого заступника голови Всеукраїнської асоціації громад Сергія Замідри з метою налагодження співпраці та перейняття досвіду 21 жовтня до нашої громади завітали представники Лозуватської територіальної громади з Криворізького району Дніпропетровщини.

12:09 22.10.2021

Засідання постійних комісій

Засідання постійної комісії з питань комунальної власності , житлово-комунального господарства підприємництва , енергозбереження, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

13:26 18.10.2021