МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Новини та оголошення

Отримання дотації за бджолосім’ї

Шановні пасічники! ЦНАП Медвинської сільської ради проводить прийом документів для отримання дотації за бджолосім’ї. Фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, можуть подати заяву в термін до 1 жовтня 2021 року.

18:15 15.09.2021

Обговоренні проекту регуляторного акту-рішення Медвинської сільської ради

Шановні жителі громади! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акту-рішення Медвинської сільської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання ( крім закладів ресторанного господарства) на території Медвинської територіальної громади у визначений час доби».

16:59 15.09.2021

Всесвітній біг миру заради гармонії

Сьогодні 12.09.21р. в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту наша громада мала можливість долучитися до найдовшої у світі міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії». 100 країн 6 континентів 60 000 км.

19:55 12.09.2021