Новини та оголошення

Програму безкоштовної діагностики населення громади підписано!

Вчора, 20 травня 2021 р. було підписано меморандум про "проведення системного аналізу стану здоров`я всіх мешканців Громади на підставі скрінінгового анкетування" між Медвинської сільською радою і Професором медицини Поповим Володимиром Владиславовичем Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України.

18:27 21.05.2021

Ліквідація наслідків зливи.

Шановна громадо. 2 дні поспіль пройшли зливи, які завдали збитків у наших селах: замулили і затопили дороги, двори, городи...

13:16 20.05.2021

Важливе новосілля у Медвинській громаді!

Не секрет, що для функціонування, а головне, успішного розвитку громади обов‘язково мають бути забезпечені певні умови. Серед них чільне місце займає - безпека.

11:52 11.05.2021

Зі світлим Великоднім святом Воскресіння Господа Ісуса Христа!

Христос Воскрес! У цей святковий день бажаю Вам добра, здоров’я та миру! Нехай Ваша оселя наповнюється затишком, теплом і щастям! Процвітання нам, громаді, нашій Україні! Зі світлим Великоднім святом Воскресіння Господа Ісуса Христа! Ігнатій СЕРГІЄНКО Медвинський сільський голова

08:16 02.05.2021