Новини та оголошення

Планові відключення

02.10 с. Медвин         вул. Кірова       ТП-270 Л-3 розчистка траси з 8 по 17 год

09:00 25.09.2018

11.09, планові відключення!

11.09 с.Медвин вул. Червінська, Дученці ТП-267 Капітальний ремонт з 8 по 17 год с.Медвин вул. Гірчаків, Червінська, вишка мобільного звязку МТС ПЛ-10 кВ "Резервна-Щербашенці" Капітальний ремонт з 8 по 17 год

11:21 07.09.2018

Вітання з Днем Незалежності України!

Вітаю Вас з Днем Незалежності України! Історія України - це боротьба за право бути незалежною, самостійною, європейською державою. 24 серпня 1991 року  здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. 27 років Незалежності України стали випробуванням для нас усіх – на зрілість, терпіння, толерантність та виважену мудрість. Ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху, здатні ставити завдання та виконувати їх. Для цього нам потрібна єдність та спільні зусилля на благо громади, на благо рідного краю, на благо усієї України.

20:46 27.08.2018