Новини та оголошення

Матусю – Ангел мій земний

Щорічно у другу неділю травня, як і в Україні, так і ще у багатьох країнах світу відзначають День матері. Це один з найбільш зворушливих і теплих свят весни, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. В Україні жінка завжди вважалася берегинею сім′ї та традицій. Наші мами прищеплюють нам любов до рідної землі, до своєї історії від самого народження. З нагоди свята у Медвинському СБК відбувся тематичний вечір «Матусю – Ангел мій земний».

18:35 13.05.2019

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ОТРУТОХІМІКАТАМИ

ТОВ «Добробут плюс» Повідомляє про обробіток в період з 30 Квітня по 4 Травня посівів пестицидами та отрутохімікатами на полях, що розташовані на території Медвинської ОТГ біля сіл Побережка, Красногородка, Закутенці, Софійка із застосуванням препарату "Біскайя" що становить загрозу для бджіл .

10:09 03.05.2019