Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

Поздоровлення голови Медвинської ОТГ з Днем захисника України, Днем Українського козацтва, Днем утворення Української повстанської армії та Покрови Пресвятої Богородиці!

Сьогодні , 14 жовтня, щиро вітаю Вас зі святами – Днем захисника України, Днем Українського козацтва, Днем утворення Української повстанської армії та Покрови Пресвятої Богородиці!   День захисника України – це справжнє свято мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України усіх поколінь. З особливою теплотою хочеться згадати і про прекрасних жінок, які нарівні з чоловіками опанували ази військової професії, які на своїх тендітних плечах виносять усі тяготи воєн і є справжніми берегинями нашої Батьківщини. Сердечні вітання батькам і матерям солдатів! Щиро зичу  доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у всіх справах, щастя, благополуччя, сили та оптимізму всім хто служив, служить чи буде служити. Особливі вітання та подяка тим, хто захищає наш кордон і відстоює незалежність українського народу та суверенітет нашої держави зараз. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Вдень і вночі ви бережете кордони та блокпости, ви відстоюєте кожний кілометр української землі. Найкращі сини країни стоять на смерть, захищаючи українські землі. Ми вклоняємося перед кожним, хто загинув за свободу України. Ви наша гордість і честь!

10:47 14.10.2018

З Днем захисника України

Щиро вітаємо Всіх із Днем захисника України  - святом сили, мужності, доблесті і честі. У цей день  від усієї душі бажаємо Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

15:15 12.10.2018

Планові відключення 11-23.10.2018

11.10 с. Медвин вул. Василенка ТП-286 Л-1 Розчистка траси з 8 по 17 год с. Медвин вул. Кірова, Жовтнева ТП-270 Л-2 Розчистка траси з 8 по 17 год

19:41 10.10.2018

Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Медвинської ОТГ

27 вересня 2018 р., в Головному управлінні Держгеокадастру у Київській області відбулося урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Медвинської ОТГ Богуславського району.

17:18 27.09.2018

Планові відключення

02.10 с. Медвин         вул. Кірова       ТП-270 Л-3 розчистка траси з 8 по 17 год

09:00 25.09.2018