Новини та оголошення

Конкурс на розробку логотипу об’єднаної територіальної громади

Медвинська сільська рада оголошує конкурс на розробку логотипу об’єднаної територіальної громади       Рішенням сесії виконавчого комітету сільської ради № 40 від 05.06.2018 року з 12 червня по 27 липня 2018 року в Медвинській ОТГ оголошено конкурс на розробку кращого логотипу громади. Дизайнерський продукт має враховувати місцеві візуальні образи, формулювати чітке позиціонування ОТГ, а також містити унікальні особливості (Положення про конкурс «Розробка логотипу Медвинської об’єднаної територіальної громади»).        Учасниками конкурсу можуть бути громадяни України та юридичні особи.         Для участі в конкурсі потрібно до 12 липня 2018 року подати заявку в Медвинську сільську раду за адресою: село Медвин, вулиця Шевченка, буд.1, Богуславського району, Київської області. або на електронну пошту secretar@medvyn-rada.gov.ua Структура заявки: - заява на ім’я сільського голови довільного змісту із зазначенням  адреси, прізвища, ім’я, по батькові подача заявки, номеру контактного телефону, електронної пошти (при наявності); - логотип у друкованому повно колірному та одноколірному вигляді або в намальованому (на аркуші формату А4);        Підведення підсумків конкурсу відбудеться в термін до 27 липня 2018 року.        Запрошуємо спільно створити яскравий логотип, який стане справжнім символом громади.         Довідки за телефоном: ( 04561 ) 36-2-45.

10:52 12.06.2018

Звітний концерд Медвинського СБК

27 Травня, о 15:00 в Медвинському будинку культури "З Святою Трійцею!".  Запрошуємо Вас на звітний концерт Медвинського СБК за участі гуртків художньої самодіяльності,

16:34 23.05.2018

Рішення голови Медвинської ОТГ

Про проведення засідання восьмої сесії  Медвинської сільської ради сьомого скликанн в приміщенні Медвинської сільської ради 16 травня 2018 р. о 14 годині.

12:24 08.05.2018