Новини та оголошення

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНЯ

"Правила благоустрою, санітарного утримання, забеспечення чистоти і порядку на території Медвинської ОТГ"

14:48 04.04.2018

Святковий концерт до дня 8-Березня

8 березня 2018 о 15:00 в Медвинському СБК відбудеться святковий концерт до дня 8-Березея. У програмі свята:вокальні та хореографічні колективи Мдвина та творчі колективи з Богуслава.

14:45 06.03.2018

Завдяки діям АМУ збільшено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при будівництві за бюджетні кошти

Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за бюджетні кошти, а також за кошти державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кошти кредитів, наданих під державні гарантії, сьогодні визначається на підставі наказу Мінрегіону від 20.10.2016 № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів».

12:37 01.03.2018

Святкування Масляної в Медвині

17 лютого в суботу, з 10:00, в центрі Медвина, святкування Масляної разом з пісенними колективами Медвина, Побережки, Дібрівки, Ісайок. Також у програмі Оксана Мороз з вихованцями, Терещенко з колективом. І звичайно шашлики, млинці та інші закуски, для дітей солодка вата та попкорн

21:36 14.02.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про проведення засідання виконавчого комітету  Медвинської сільської ради сьомого скликання

13:43 08.02.2018

Планові відключення Обленерго

13.02 с. Побережка    вул. Я Мудрого Розчистка траси    з 8 по 17 год с. Медвин вул. Шостакова, Прокопенкова, Першотравнева Розчистка траси з 8 по 17 год

18:53 06.02.2018

Урядові новини

31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад". Держгеокадастру доручено забезпечити формування земельних ділянок шляхом проведення їх інвентаризації та передати у комунальні власність ОТГ.  До того, як ділянки будуть передані ОТГ, управління ними Держгеокадастр здійснюватиме виключно за погодженням з  органом місцевого самоврядування відповідної громади. Планується що передача земель ОТГ буде здійснюватися за таким алгоритмом:

16:26 06.02.2018

День Соборності України

Лунає пісня соловїна І вітер віє степовий. Моя соборна Україна Знов зустрічає день новий.

17:59 05.02.2018