Новини та оголошення

Звітний концерд Медвинського СБК

27 Травня, о 15:00 в Медвинському будинку культури "З Святою Трійцею!".  Запрошуємо Вас на звітний концерт Медвинського СБК за участі гуртків художньої самодіяльності,

16:34 23.05.2018

Рішення голови Медвинської ОТГ

Про проведення засідання восьмої сесії  Медвинської сільської ради сьомого скликанн в приміщенні Медвинської сільської ради 16 травня 2018 р. о 14 годині.

12:24 08.05.2018

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНЯ

"Правила благоустрою, санітарного утримання, забеспечення чистоти і порядку на території Медвинської ОТГ"

14:48 04.04.2018

Святковий концерт до дня 8-Березня

8 березня 2018 о 15:00 в Медвинському СБК відбудеться святковий концерт до дня 8-Березея. У програмі свята:вокальні та хореографічні колективи Мдвина та творчі колективи з Богуслава.

14:45 06.03.2018

Завдяки діям АМУ збільшено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при будівництві за бюджетні кошти

Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за бюджетні кошти, а також за кошти державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кошти кредитів, наданих під державні гарантії, сьогодні визначається на підставі наказу Мінрегіону від 20.10.2016 № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів».

12:37 01.03.2018

Святкування Масляної в Медвині

17 лютого в суботу, з 10:00, в центрі Медвина, святкування Масляної разом з пісенними колективами Медвина, Побережки, Дібрівки, Ісайок. Також у програмі Оксана Мороз з вихованцями, Терещенко з колективом. І звичайно шашлики, млинці та інші закуски, для дітей солодка вата та попкорн

21:36 14.02.2018